Studenti

Klauzury 2018

Barca Robert: Sme v tom sami (Klauzurní práce první ročník)

Beneš Jindřich: Okamžik (Klauzurní práce první ročník)

Bochenek Adriana: Slyšela jsem vodu (Klauzurní práce první ročník)

Borzowski Piotr: Drugi etap (Klauzurní práce první ročník)

Burza Michal: Pod povrchem (Klauzurní práce druhý ročník)

Capoušková Zuzana: Vážení cestující (Klauzurní práce druhý ročník)

Drežík Petr: Organizacia straznych oddielov (Klauzurní práce druhý ročník)

Drobisz Janusz: Z wegla (Klauzurní práce první ročník)

Dytrich Jan: (s) tátou (Klauzurní práce druhý ročník)

Eliáš Marian: Blbé období (Klauzurní práce druhý ročník)

Faltejske Martin: Krumkrum (Klauzurní práce druhý ročník)

Gola Tomek: Milk Bars (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Golis Karolina: Apple town (Klauzurní práce druhý ročník)

Grygoruk Karol: Threshold (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Hauserová Eliška: Piece of Land (Klauzurní práce první ročník)

Hurychová Renata: Komfortní zona (Klauzurní práce první ročník)

Hušťák Daniel: Čechy Čechům (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Iwaniszewski Maciej: Tranzit (Klauzurní práce první ročník)

Jančová Miluše: One, two, three, one, two, one (Klauzurní práce druhý ročník)

Janošek Martin: hey siri (Klauzurní práce první ročník)

Jencz Maciej: Not yet (Klauzurní prácečtvrtý ročník)

Jodlowski Tomasz: Homo konzumus (Klauzurní práce první ročník)

Kaczor Marcin: Untitled (Klauzurní práce druhý ročník)

Karlíková Zuzana: Plavat tmou (Klauzurní práce první ročník)

Klimkiewicz Rafal: Trans realita (Klauzurní práce první ročník)

Kocián Jiří: Jsem dostatečně macho (Klauzurní práce druhý ročník)

Koleková Michaela: Slnko v sieti (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Kot Wiktoria: Silesiana (Klauzurní práce první ročník)

Kristová Helena: Soukromé krajiny (Klauzurní práce první ročník)

Křížová Veronika Anna: Věky (Klauzurní práce první ročník)

Kročáková Michaela: Já v tom vidím pohádku (Klauzurní práce první ročník)

Kruk Marcin: Nosedive (Klauzurní práce první ročník)

Kubíček Josef: Život bez života (Klauzurní práce druhý ročník)

Kudelová Barbora: Babi (Klauzurní práce první ročník)

Labadz Alicja: youarenotsafeanzmore (Klauzurní práce druhý ročník)

Lach Adrian: What happens at least it has begun (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Laurinc Daniel: Lost and Found (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Lawrywianiec Arkadiusz: Bytom (Klauzurní práce druhý ročník)

Liminowicz Marcin: La Piave (Klauzurní práce první ročník)

Lukasz Damian: Tetr Cinema (Klauzurní práce druhý ročník)

Macháček David: Fotodeník (Klauzurní práce první ročník)

Macháček David: Memento (Klauzurní práce druhý ročník)

Malachta Oldřich: Armenie (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Mikšová Eliška: Pojkarna (Klauzurní práce druhý ročník)

Nowysz Aleksandra: EDGES (Klauzurní práce druhý ročník)

Ociepa Jakub: Sto dní (Klauzurní práce druhý ročník)

Orlowski Krzystof: North America (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Pecháček Jan: Pakul (Klauzurní práce první ročník)

Peukert Katarzyna: Historia pewnej znajomosci (Klauzurní práce druhý ročník)

Piecuch Klaudia: Come as you are (Klauzurní práce první ročník)

Podhorná Lucie: Kontejner (Klauzurní práce druhý ročník)

Princová Simona: She is younger (Klauzurní práce druhý ročník)

Sasor Pawel: Paralelní světy mojí mámy (Klauzurní práce první ročník)

Sedláčková Lenka: Tam (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Sejud Agnieszka: Wielka Polska (Klauzurní práce první ročník)

Selecká Katarína: Still looking for the summer (Klauzurní práce první ročník)

Šestáková Ivana: Matka (Klauzurní práce druhý ročník)

Sienkiewicz Natalia: Opuszczone ogrody (Klauzurní práce první ročník)

Skrzypczyk Malgorzata: GIESCHE (Klauzurní práce druhý ročník)

Skulina Boris: Genesis (Klauzurní práce první ročník)

Škvrňáková Michaela: Sola Barcelona (Klauzurní práce druhý ročník)

Sládek David: Do ulic (Klauzurní práce druhý ročník)

Soukupová Vladimíra: Brno underground (Klauzurní práce první ročník)

Špaková Mariana: Stretla som sa so smrtou (Klauzurní práce druhý ročník)

Stránská Iva: My Seascape (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Svobodová Kateřina: Emptiness (Klauzurní práce první ročník)

Sýsová Kateřina: Dnes mám tvůrčí krizi (Klauzurní práce druhý ročník)

Szalast Michal: Demonstranti (Klauzurní práce druhý ročník)

Szuta Paulina: Innerjourney (Klauzurní práce první ročník)

Tokár Matěj: Cesta na svobodu (Klauzurní práce první ročník)

Vaag Irina: Unik (Klauzurní práce první ročník)

Vrzala Pavel: Příběh noci jedna (Klauzurní práce druhý ročník)

Vrzala Pavel: Staveništní zátiší (Klauzurní práce první ročník)

Wiltsch Adam: Synthetic (Klauzurní práce první ročník)

Wocal Pawel: Granica (Klauzurní práce druhý ročník)

Wojciechowski Dominik: Sviet (Klauzurní práce první ročník)

Wojtas Karolina: Pociag do wiedzy (Klauzurní práce druhý ročník)

Wozniak Veronika: Jestes starszy badz madrzejsza (Klauzurní práce druhý ročník)

Wrotniak Bartosz: Illusion (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Wykrota Adrian: NE (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Zakrzewski Marek: Volební místnosti (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Žídek Ivo: Ztracené stíny (Klauzurní práce druhý ročník)

Zumr Tomáš: Modrá smrt (Klauzurní práce čtvrtý ročník)

Zwierczynski Wojciech: Nepál - Jizva (Klauzurní práce první ročník)

Klauzury 2017 – za první ročník

Jakub Bors: (Klauzurní práce)

Michal Burza: (klauzurní práce)

Capoušková Zuzana: Stínování (Klauzurní práce)

Cvrčková Klára: Take Off (Klauzurní práce)

Čermáková Alžběta: Krajinou (Klauzurní práce)

Drežík Petr: Mapa spomienok (Klauzurní práce)

Dytrych Jan: Chybí (Klauzurní práce)

Eliáš Marián Slabší: polovina (Klauzurní práce)

Faltejsek Martin: Suburbia (Klauzurní práce)

Gaska Piotr: Avaragepol (Klauzurní práce)

Golis Karolina: Pandora (Klauzurní práce)

Grabarek Pawel: Rozklad (Klauzurní práce)

Kaczor Macin: The Package (Klauzurní práce)

Kazmierczak Radoslaw: Po drugiej stronie Ekranu (Klauzurní práce)

Kocian Jiří: Bleší trhy (Klauzurní práce)

Korczowska Katarzyna: Druhá přítomnost (Klauzurní práce)

Labadz Alicja: who are zou_ im Fine thank you (Klauzurní práce)

Lawrywianiec Arkadiusz: Náboženství za mřížení (Klauzurní práce)

Macháček David: Mňága na sněh (Klauzurní práce)

Mikšová Eliška: Overlab (Klauzurní práce)

Nowysz: (Klauzurní práce)

Peukert Katarzyna: Kokon (Klauzurní práce)

Podhorná Lucie: Bez názvu (Klauzurní práce)

Princová Simona: A lovely place to be (Klauzurní práce)

Selecká Kateřina: Portrét umelca (Klauzurní práce)

Sládek David: Unspoken Genocide (Klauzurní práce)

Soukupová Nikol: Jihozápadní město (Klauzurní práce)

Sýsová Kateřina: Angst (Klauzurní práce)

Szalast Michal: Lidé se zbraněmi (Klauzurní práce)

Šestáková Ivana: Michal (Klauzurní práce)

Škvrňáková Michaela: KD Barča (Klauzurní práce)

Špaková Mariana: Moj muž je drevorubač (Klauzurní práce)

Weronika Woźniak: Roztrhnutí (Klauzurní práce)

Wojtas Karolina: Jasnota (Klauzurní práce)

Žídek Ivo: Diskrétní transformace (Klauzurní práce)

Klauzury 2017 – za druhý ročník

Kubiak Wiktor: Butlins (Klauzurní práce)

Livečka Daniel: Analogie (Klauzurní práce)

Lopacka Monika: I dont want to grow up (Klauzurní práce)

Makovská Veronika: Hezky tu (Klauzurní práce)

Matlaq Przemyslaw: Nic sie nie dzieje (Klauzurní práce)

Morávek Lukáš: Zmizet k Sobě (Klauzurní práce)

Ocelková Petra: 21 let od sebe a 35 let spolu (Klauzurní práce)

Paprocka Gintowt Iwetta: Lolo (Klauzurní práce)

Polkowska Elzbieta: Drzazga (Klauzurní práce)

Pytel Piotr: Uliczni Herosi (Klauzurní práce)

Respondek Jaroslaw: Stopy (Klauzurní práce)

Sienkiewicz Krzysztof: Urban College (Klauzurní práce)

Vacková Kristýna: Raněná hudba (Klauzurní práce)

Klauzury 2016 – za první ročník

Bohm Tomasz: Noční můra (Klauzurní práce)

Deko Tomasz: Maramuresan (Klauzurní práce)

Dvořáková Kristýna: Buď jak buď (Klauzurní práce)

Gajewski Bartolomiej: Bloki (Klauzurní práce)

Gugala Antonina: Atlas I (Klauzurní práce)

Horváth Ivan: Můj prezident (Klauzurní práce)

Jakubcová Eva: Fragmenty (Klauzurní práce)

Jančová Miluše: Anebo? (Klauzurní práce)

Klejch Robert: Osvit (Klauzurní práce)

Kollárová Pleskot Katarina: Fukiko Kano (Klauzurní práce)

Kubiak Wiktor: Kleofas (Klauzurní práce)

Kubíček Josef: Respawn (Klauzurní práce)

Lachowicz Marcin: Birkenau (Klauzurní práce)

Livečka Daniel: Teresa (Klauzurní práce)

Matlaq Przemyslaw: Niski sezon (Klauzurní práce)

Ocelková Petra: Jedna, dvě (Klauzurní práce)

Paprocka Gintowt Iwetta: The Bleach (Klauzurní práce)

Piechowski Lukasz: Rybaki (Klauzurní práce)

Polkowska Elzbieta: Forma (Klauzurní práce)

Respondek Jaroslaw: Papiez (Klauzurní práce)

Skrzypczyk Malgorzata: Powidoki (Klauzurní práce)

Vacková Kristýna: Terezko! (Klauzurní práce)

Vajner Zdeněk: Void (Klauzurní práce)

Klauzury 2016 – za druhý ročník

Andrzejewska Julia: New York (Klauzurní práce)

Doroš David: Hamburk (Klauzurní práce)

Dvořáková Kristýna: Moji (Klauzurní práce)

Gapinski Maciej: Calais Jungle (Klauzurní práce)

Gesicka Dominika: This is not real life (Klauzurní práce)

Grabicová Lenka: Children of the Enemy (Klauzurní práce)

Habalová Jana: Až budu malý (Klauzurní práce)

Jablonska Marlena: The external World (Klauzurní práce)

Kielbasa Bianka: Untitled (Klauzurní práce)

Kmošek Jakub: Nevoeiro (Klauzurní práce)

Konopka Nowina Konstancja: Pan A. a betonovy drak s mnoha hlavami (Klauzurní práce)

Lachowicz Marcin: Idomeni (Klauzurní práce)

Lepka Radek: Kulturák (Klauzurní práce)

Matuštík Marek: Unspoken Games (Klauzurní práce)

Paprzycka Sylwia: Najlepsi w tryecim kwartale (Klauzurní práce)

Patycki Michal: Mirage (Klauzurní práce)

Plonka Marcin: Topiel (Klauzurní práce)

Racon Krzysztof: Waiting for the happy ending (Klauzurní práce)

Reichová Barbora: Periferie (Klauzurní práce)

Režová Marta: Já, poustevník (Klauzurní práce)

Sakař Jan: Scotlandscapes (Klauzurní práce)

Sedláčková Lenka: Jiná (Klauzurní práce)

Stanik Anna: Winter sleep has nothing to do with sleeping (Klauzurní práce)

Starzec Pavel: Jagmasters Tape Hiss (Klauzurní práce)

Szopa Andrzej: We make events Happen (Klauzurní práce)

Teodesijev: Tomáš Záchranná stanice (Klauzurní práce)

Váňa David: Příběhy obyčejného dne (Klauzurní práce)

Vosýnek Jan: Ste.reot (Klauzurní práce)

Wojciechowska Marta: Empty Space (Klauzurní práce)

Wroblewska Dorota: Bez tytulu (Klauzurní práce)

Klauzury 2016 – za čtvrtý ročník

Dorozanski Ireneusz: MMA (Klauzurní práce)

Frenczak Pawel: Punch! (Klauzurní práce)

Grzelewska Anna: Julia Wannabe IV (Klauzurní práce)

Hrubá Michaela: She Boes to Town (Klauzurní práce)

Němeček Lukáš: Koridor (Klauzurní práce)

Panczuk Adam: Sennik (Klauzurní práce)

Poláček Daniel: Noční kolonie (Klauzurní práce)

Skaláková Eva: Krajina dotčená člověkem (Klauzurní práce)

Štěpán Petr: Mezis (Klauzurní práce)

Tofan Lukáš: Sylla (Klauzurní práce)

Zeman Mirek: Single na vesnici (Klauzurní práce)

Židková Vladimíra: King of Pop (Klauzurní práce)

Klauzury 2015 – za první ročník

Andrzejewska Julia: There Isa Light That Never Goes Out (Klauzurní práce)

Doroš David: (Klauzurní práce)

Dubjak Martin: TorzaA88 (Klauzurní práce)

GApinski Michal: Harmonia zgielku (Klauzurní práce)

JAblonska Marlena: Rewind (Klauzurní práce)

Konopka Nowina Konstancja: Minecraft (Klauzurní práce)

Lepka Radek: Nepostižení (Klauzurní práce)

Lopacka Monika: Czarownice (Klauzurní práce)

Matuštík Marek: Unspoken Games II (Klauzurní práce)

Paprzycka Sylwia: Ludzie, ktorych spotykam (Klauzurní práce)

Patycki Michal: Vozeur (Klauzurní práce)

Racon Krzysztof: Mizi jezera (Klauzurní práce)

Sedláčková Lenka: Inter space (Klauzurní práce)

Skopalíková Barbora: Symbioza (Klauzurní práce)

Vosýnek Jan: Kosong (Klauzurní práce)

Wroblewska Dorota: Hidden reality (Klauzurní práce)

Klauzury 2015 – za druhý ročník

Bednarek Piotr: (Klauzurní práce)

Connor Hana: Wallstreet (Klauzurní práce)

Dubjak Martin: Nemovitost (Klauzurní práce)

Džurná Michaela: Dont Expect (Klauzurní práce)

Holubovský Adam: A.Č, za dveřma pokoje (Klauzurní práce)

Stollmann Karol: A space of border (Klauzurní práce)

Kašparová Bára Alex: Za úplňku (Klauzurní práce)

Matoušek Michal: The House of Incest (Klauzurní práce)

Orlowski Krzysztof: Jestem stad (Klauzurní práce)

Piatek Jerzy: For Nature (Klauzurní práce)

Skopalíková Barbora: Introverza (Klauzurní práce)

Slivka Vladimír: Odsudeny na vecnost (Klauzurní práce)

Smigielska Alexandra: Ona w kwiatach (Klauzurní práce)

Sowa Lukasz: It cant rain all the time (Klauzurní práce)

Worobiej Hubert: Tristesse (Klauzurní práce)

Klauzury 2015 – za čtvrtý ročník

Bobková Michaela: Záchranná stanice (Klauzurní práce)

Durczak Ondřej: Lidé v bílých pláštích (Klauzurní práce)

Kita Karel: Czech Urbex (Klauzurní práce)

Ostrowska Agnieszka: Sabina (Klauzurní práce)

Vermouzek Jan: (Klauzurní práce)

Klauzury 2014 – za čtvrtý ročník

Bauerová Jana: Příběhy (Klauzurní práce)

Bláhová Leka: Noční focení (Klauzurní práce)

Brykczynski Jan: Collection (Klauzurní práce)

Lichtanski Michal: Obrazové Pravdy (Klauzurní práce)

Machek Roman: Muzeum (Klauzurní práce)

Mužík David: Den nula (Klauzurní práce)

Pospíšilová Králová Michaela: V paměti (Klauzurní práce)

Stěpanek Branislav: Fotoalbum (Klauzurní práce)

Klauzury 2014 – za druhý ročník

Barczynski Wojcziech: Prawdopodobnie (Klauzurní práce)

Beneš Milan: Mezičas (Klauzurní práce)

Bříza Stanislav: analog. jpg (Klauzurní práce)

Brodowicz Alicja Rebeka: Bez názvu (Klauzurní práce)

Gasiorek Dawid: The search for the lost (Klauzurní práce)

Haraštová Lenka: Konec života (Klauzurní práce)

Holík Martin: Volcán de Pacaya (Klauzurní práce)

Holly_Michaela: Nemluv o tom (Klauzurní práce)

Houdková Martina: Jíme taky očima (Klauzurní práce)

Hrubá Michaela: Where The Streets Haye No Name (Klauzurní práce)

Janicki Rafal: 20247 (Klauzurní práce)

Jencz Maciej: Passions of Paradise (Klauzurní práce)

Straka Jiří: TIGHT HOUNDS (Klauzurní práce)

Jiskra Petr: Samomluwy (Klauzurní práce)

Kopřiva Pavel: Pět minut ticha (Klauzurní práce)

Koronczi Dávid: Uvažovanie o krajině (Klauzurní práce)

Laurinc Daniel: Korene (Klauzurní práce)

Malachta Oldřich: Za hradbou hor (Klauzurní práce)

Michalak Agnieszka: nie-obecna (Klauzurní práce)

Mlejnek Jonáš: Za soumraku (Klauzurní práce)

Neugebauer Petr: return to yourself (Klauzurní práce)

Oleksy Hanusz Katarzyna: She Is Not Coming back (Klauzurní práce)

Otoupalová Drahomíra: Be about to live (Klauzurní práce)

Pašta Martin: Jungle (Klauzurní práce)

Pelc Aleksandra: Unforgotten (Klauzurní práce)

Polášková Nikola: Dear Diary (Klauzurní práce)

Rubín Tomáš: Ona (Klauzurní práce)

Stolorz Kacper: On The Border Of The City (Klauzurní práce)

Šturdíková Jana: Dom (Klauzurní práce)

Marcin Szymborski: Deficyt (Klauzurní práce)

Toman Petr: Maidan The Battle Is On (Klauzurní práce)

Tyndyk Tomasz Father: Figure (Klauzurní práce)

Wrotniak Bartosz: Bez názvu (Klauzurní práce)

Žídková Vladimíra: Bez názvu (Klauzurní práce)

Zumr Tomáš: Life Is Pain (Klauzurní práce)

Klauzury 2014 – za první ročník

Běčáková Renata: Odhalování (Klauzurní práce)

Bednarek Piotr: Niepelnosprawni-Disabled (Klauzurní práce)

Piotr Bednarek: Niepelnosprawni-Disabled (Klauzurní práce)

Beneš Milan: Bez názvu (Klauzurní práce)

Berens Marta: Bajka (Klauzurní práce)

Marcel Borowski: Backstage Fashion Week (Klauzurní práce)

Borowski Marcel: Backstage Fashion Week (Klauzurní práce)

Connor Hana: NYC (Klauzurní práce)

Hana Connor: NYC (Klauzurní práce)

Dul Krystyna: Border State (Klauzurní práce)

Krystyna Dul: Border State (Klauzurní práce)

Džurna Michaela: Raw (Klauzurní práce)

Gesicka Dominika: Unemino (Klauzurní práce)

Gola Tomek: HUH (Klauzurní práce)

Gombikova Jana: Možnosti příběhu (Klauzurní práce)

Grabicová Lenka: Koks (Klauzurní práce)

Holubovský Adam: Jakub (Klauzurní práce)

Janicki Rafal : Divnozemě (Klauzurní práce)

Kirilkina Magdalena: Odpoledne na Chodově (Klauzurní práce)

Kordys Zbigniew: Bez názvu (Klauzurní práce)

Lutyk Jan: Backstage Spaces (Klauzurní práce)

Maceček Radomír: Dont Worry, You Also Die (Klauzurní práce)

Matoušek Michal: Die Muehle im Koselbruch (Klauzurní práce)

Mikolajczuk: Natalia Autarkia (Klauzurní práce)

Orlowski Krzysztof: Returns (Klauzurní práce)

Piatek Jerzy: New York, jen několik osob (Klauzurní práce)

Písačková Kateřina: Istán (Klauzurní práce)

Plonka Marcin: Nightwalkers (Klauzurní práce)

Procházková Adéla: Bez (Klauzurní práce)

Sakař Jan: Amalgam (Klauzurní práce)

Slivka Vladimír: Nepřítomnost (Klauzurní práce)

Stollman Karol: Jazerčenia (Klauzurní práce)

Szopa Andrzej: Oddálení (Klauzurní práce)

Vlček Martin: (ne)místa (Klauzurní práce)

Worobiej Hubert: Subconscious (Klauzurní práce)

Zawadka Marek: The room (Klauzurní práce)

Zych_Maciej: Unemino (Klauzurní práce)

Klauzury 2013

Daniel Adnan: Mein 80 (Klauzurní práce)

Barczynski Wojciech: Hidden (Klauzurní práce)

Baša Anton: Fuerteventura (Klauzurní práce)

Borkowski Wojciech: Boys (Klauzurní práce)

Cieslikowska Marta: This Tooth Wont Grow Back (Klauzurní práce)

Hard Dereck: Urban Still Lifes (Klauzurní práce)

Doležel Jiří: Cukrovar (Klauzurní práce)

Dorozanski_Ireneusz: Gymnasts (Klauzurní práce)

Erbenová Kristína: Soukromá území (Klauzurní práce)

Fuksa Richard: Barevný dokument (Klauzurní práce)

Holly_Michaela: Ženy (Klauzurní práce)

Hrubá_Michaela: Sudety (Klauzurní práce)

Hušták Daniel: Odhalení (Klauzurní práce)

Jandourek Filip: Forest Works (Klauzurní práce)

Jedrysiak Marcin: Mother (Klauzurní práce)

Kašparová Bára: Into the Wild (Klauzurní práce)

Kedrová Karolína : Tůžba (Klauzurní práce)

Kiss Robert: Lidické ženy a děti (Klauzurní práce)

Kobierzynska Kamila: Suspense (Klauzurní práce)

Kohlerová Renata: Ilui neshama (Klauzurní práce)

Kopřiva Pavel: Moravian Showgirls (Klauzurní práce)

Korček Petr: Faceles (Klauzurní práce)

Malachta Oldřich : Camp (Klauzurní práce)

Malůšová Eva: Eva (Klauzurní práce)

Michalak Agnieszka: Bez názvu (Klauzurní práce)

Mikule Tomáš: Malý chlapec to pochopí lépe než kdokoli jiný (Klauzurní práce)

Němeček Jan: Dobrovolně! (Klauzurní práce)

Němečková Johana: Relativity of Purity (Klauzurní práce)

Neugebauer Petr: Bez názvu (Klauzurní práce)

Oleksy Kasia Hanusz: The Other Inna (Klauzurní práce)

Otoupalová Drahomíra: Jsem v něm sám (Klauzurní práce)

Pacholak Krzysztof: Tomorrow Never Knows (Klauzurní práce)

Spurná Michaela: Any Body Seen my Baby (Klauzurní práce)

Stolorz Kacper: Blizej niezname (Klauzurní práce)

Straka Jiří: Tight Relations (Klauzurní práce)

Tofan Lukáš: Trautenberkovo (Klauzurní práce)

Toman_Petr : The Aftertaste (Klauzurní práce)

Tyndyk Tomasz: Singl Out (Klauzurní práce)

Václav Němec: Beach (Klauzurní práce)

Vašků Václav: Zraněný ráj (Klauzurní práce)

Veber Imrich: Homo Urban (Klauzurní práce)

Vlčková Petra: Obsese (Klauzurní práce)

Vyhnálková Dagmar : Cirkus Bukowsky (Klauzurní práce)

Wojcik Aneta: Bez názvu (Klauzurní práce)

Wojtek Krolik: Breaking Water (Klauzurní práce)

Ziajka Joanna: Lingering (Klauzurní práce)

Žižka Ondřej: Ta tam (Klauzurní práce)

Zumr Tomaš: Proces, Rok vzniku 2013 (Klauzurní práce)

Klauzury 2012

Daniela Ambrožová: Česko na divoko (Klauzura za druhý ročník)

Krysztof Borawski: Closer (Klauzura za první ročník)

Marek Detko: S3MY (Klauzura za druhý ročník)

Jiří Dobrý : Vakat (Klauzura za první ročník)

Petra Dostálová: Mnam Mnam (Klauzura za první ročník)

Ondřej Durczak: Herbář v bytě pana Čupáka (Klauzura za první ročník)

Elzbieta Zubrowska: Impressio (Klauzura za druhý ročník)

Anna Grzelewska: Julia Wannabe (Klauzura za druhý ročník)

Zuzana Halanová: Childless (Klauzura za druhý ročník)

Martina Houdková: Zlý-čin (Klauzura za první ročník)

Dominika Jackuliakova: Blízkosti (Klauzura za druhý ročník)

Marcin Jedrysiak: ZERO PERSONALIT (Klauzura za první ročník)

Kamila Kobierzynska: Beyond the mountains, there are people too (Klauzura za první ročník)

Renata Kohlerová: The Children's play (Klauzura za první ročník)

Lenka Konečná: Autoportrét (Klauzura za druhý ročník)

Peter Korček: Wonderworld (Klauzura za první ročník)

Krysztof Kowalski: Photographs I Tried not to take (Klauzura za druhý ročník)

Milan Krištůfek: Koncept natura (Klauzura za druhý ročník)

Jiří Langer: Osvícené místo (Klauzura za první ročník)

Daniel Laurinc: In Out (Klauzura za první ročník)

Bartolomiej Lurka: no!y (Klauzura za druhý ročník)

Jan Lutyk: Inaczej (Klauzura za první ročník)

Anna Matuszna: chool Time Heroes (Klauzura za čtvrtý ročník)

Tomáš Mikule: Colector (Klauzura za první ročník)

Johana Němečková: Jenom já (Klauzura za druhý ročník)

Olejniczak Pawel Olejniczak: B99 (Klauzura za čtvrtý ročník)

Roman Panáček: Pozůstalosti (Klauzura za druhý ročník)

Aleksandra Pelc: Powloka (Klauzura za první ročník)

Daniel Poláček: Web Sad Faces (Klauzura za první ročník)

Pavel Satke: O LIDECH BEZ LIDÍ (Klauzura za první ročník)

Skaláková Eva: Z prachu zrození (Klauzura za první ročník)

Michaela Spurná: Summertime (Klauzura za první ročník)

Ondřej Staněk: Pokušení (Klauzura za první ročník)

Branislav Štěpánek: Julia Bratislava (Klauzura za druhý ročník)

Jana Šturdíková: Jana Poschodia (Klauzura za první ročník)

Tomáš Trojan: Něžné pohlaví veletrhů (Klauzura za druhý ročník)

Marta Wierczynska: Układy wspomagające (Klauzura za druhý ročník)

Alan Wilman: Lybia (Klauzura za druhý ročník)

Karolina Zajaczkowska: Postcards From Hometown (Klauzura za druhý ročník)

Joanna Ziajka: Winter Tale (Klauzura za druhý ročník)

Klauzury 2011

Anna Bajorek: La Casa Violeta (Klauzura za 2. ročník)

Lenka Bláhová: Uvnitř sebe potkávám sebe (Klauzura za 2. ročník)

Maciej Bujko: Organic (Klauzura za 2. ročník)

Milan Bureš: Cestování v čase (Klauzura za 2. ročník)

Tomáš Chadim: The SINGLES (Klauzura za 1. ročník)

Marta Cieslikowska: OUT OF BODY (Klauzura za 1.ročník)

Roman Dobeš: Jediná pravá / The Only real (Klauzura za 2. ročník)

Ewa Dyszlewicz: Pamiętam, że wszystko zapomniałam / I remember that I forgot everything (Klauzura za 2.ročník)

Grzelewska Anna: Julia Wannabe (Klauzura za 1. ročník)

Anna Gutová & Gabriel Fragner: I love my family (Klauzura za 4. ročník)

Tatiana Hajduk: Vdovy (Klauzura za 2. ročník)

Andrew Jan Hauner: Muj pražský dedecek / My Prague Grandfather (Klauzura za 2. ročník)

Juraj Janiš: About a liftboy (Klauzura za 2. ročník)

Lenka Konečná: Něco mezi nebem a hladinou 1, 2011 (Klauzura za 1. ročník)

Kowalczyk Krzysztof: Rodina (Klauzura za 4. ročník)

Milan Krištůfek: PVC Natura (Klauzura za 1. ročník)

Andrea Opatovská: Zátiší (Klauzura za 1. ročník)

Krzysztof Pacholak: Dont Live Alone (Klauzura za 1. ročník)

Roman Panáček: „Sudetenland“ (Klauzura 1. ročník)

Daniel Poláček: Noční vrátní (Klauzuraza 1. ročník)

Kama Rokicka: Memory stick (Klauzura za 1. ročník)

Katarzyna Sagatowska: Momentary Collection (Klauzura za 4. ročník)

Rafal Siderski: A Place Called Home (Klauzura za 4. ročník)

Wojciech Sienkiewicz: Under (de) construction (Klauzura za 4. ročník)

Patrik Sláma: Uvnitř meziprostoru (Klauzura za 1. ročník)

Petr Štěpán: Rozchod (Klauzura za 1. ročník)

Tomáš Trojan : Rodiče (Klauzura za 1. ročník)

Magda Veselá: Should I Stay or Should I go (Klauzura za 4. ročník)

Martin Wagner: Periferia (Klauzura za 4. ročník)

Tomasz Wiech: Poland (Klauzura za 2. ročník)

Karolina Zajaczkowska: Nothing good ever happens after 5 AM (Klauzura za 1. ročník)

Klauzury 2010

Anna Bajorek: State of mind (Klauzura za 1. ročník)

Jiří Doležel: Stopy paměti (Klauzura za 2. ročník)

Kristýna Erbenová: Fragile moments (Klauzura za 2. ročník)

Martin Gorczakowski: W malym miescie (Klauzura za 2. ročník)

Karol Grygoruk: Family comes first (Klauzura za 2. ročník)

Tatiana Hajduk: Siedem (Klauzura za 1. ročník)

Jacek Hajduga: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Martin Hlavica: Mimojdoucí (Klauzura za 2. ročník)

Karolina Karwan: Lewitacje (Klauzura za 1. ročník)

Michaela Klakurková: Panely (Klauzura za 1. ročník)

Lenka Leonidová: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Michal Lichtanski: Serial wasters (Klauzura za 2. ročník)

David Mužík: Utopie (Klauzura za 2. ročník)

Jana Nováková: Pocity (Klauzura za 4. ročník)

Petr Omelka: Dreams (Klauzura za 2. ročník)

Marek Pavala: Najdi pět rozdílů (Klauzura za 2. ročník)

Lukasz Pienkowski: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Šimon Pikous: Slimáci nejsou čím se zdají být (Klauzura za 2. ročník)

Eva Pospěchová: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Lech Radecki: Teh harbour (Klauzura za 2. ročník)

Lukáš Rohárik: Zátišie (Klauzura za 1. ročník)

Lenka Sedláčková: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Branislav Štěpánek: Bez názvu (Klauzura za 1. ročník)

Mateusz Torbus: Apokopé (Klauzura za 1. ročník)

Tomáš Werner: Beautiful pictures (Klauzura za 2. ročník)

Dagmar Vyhnálková: Bez názvu (Klauzura za 2. ročník)

Tomáš Wiech: Bez názvu (Klauzura za 1. ročník)

Agnieszka Wrzesniak: Miejsca nieme (Klauzura za 1. ročník)

Klauzury 2009

Agáta Marzecová: Precarious (Klauzura za 2. ročník)

Krzysztof Kowalczyk: Akowcy (Klauzura za 2. ročník)

Jana Hunterová: Neighbours (Klauzura za 2. ročník)

Lukáš Horký: Denisa (Klauzura za 2. ročníkk)

Tomáš Hliva: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Anna Jadwiga Bystrowska: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Pavla Rečková: Kravina v krajině (klauzura za 2. ročník)

Filip Zawada: Drewniane gody (klauzura za 2. ročník)

Martin Cáb: Love is Art, art is Porn (klauzura za 2. ročník)

Barbora Prášilová: Fashion (klauzura za 4. ročník)

Jacek Hajduga: Horníci a jejich vášnivé touhy (klauzura za 1. ročník)

MIlan Blatný: Anima Mundi (klauzura za 4. ročník)

Anna Orlowska: The day efore (klauzura za 1. ročník)

Pavla Ortová: Návštěva u příbuzných (klauzura za 4. ročník)

Joanna Gorlach: Sukior (klauzura za 1. ročník)

Aleksandra Ewa Sniezek: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Matěj Třešňák: YES, it Happened (klauzura za 4. ročník)

Michal Lichtański: Bed connections (klauzura za 1. ročník)

Jan Langer: Každý den nic (klauzura za 4. ročník)

Lech Radecki: Molo (klauzura za 1. ročník)

Petr Omelka: 09 (klauzura za 2. ročník)

Pawel Supernak: Protesty (klauzura za 4. ročník)

Michal Janica: Corpo People (klauzura za 1. ročník)

Mariusz Forecki: I Love Poland (klauzura za 4. ročník)

Marek Pavala: Daniel (klauzura za 1. ročník)

Michal Popieluch: Road movie (klauzura za 4. ročník)

Karol Grygoruk: Hipsters (klauzura za 1. ročník)

Tomasz Ratter: Suzu (klauzura za 2. ročník)

Tomas Werner: Waiting (Klauzura za 1. ročník)

Eva Linhartová: Ocúny noci (klauzura za 1. ročník)

Andrzej Marczuk: Gladiátoř (klauzura za 4. ročník)

Marco Ceccaroni: Still life (klauzura za 1. ročník)

Vladimír Novotný: Bez názvu (klauzura za 2. ročník)

Szymon Szczesniak: Polsko (klauzura za 4. ročník)

Juraj Janiš: Univerzity (klauzura za 1. ročník)

Krzysztof Goluch: Ragbisté (klauzura za 4. ročník)

Maurycy Konneol Prodeus: Zahrada/ The Garden (klauzura za 1. ročník)

Maciej Nieslony: Rozmluvy (klauzura za 2. ročník)

Osobní stránky studentů

Nimcová Lucia www.luco.sk

Arendt Bartosz www.bartoszarendt.com

Blatný Milan BcA. www.fano.cz

Bystrowka Anna www.annabystrowska.viewbook.com

Cónová Magdalena, BcA. www.magdalenaconova.com

Márová Markéta www.freesam.org

Dobeš Roman www.romandobes.com

Dyntera Jan, BcA. www.dyntera.com

Fojtík Libor, BcA. www.liborfojtik.com

Forecki Mariusz , BcA. www.tamtamgency.com.pl

Giba Marcin, BcA. www.marcingiba.art.pl

Grabowiecki Marcin www.marcingrabowiecki.com

Gratz Adam, BcA. www.adamovo.com

Grocholski Michał www.michalgrocholski.com

Hordziej Karol www.hordziej.com/blog

Horký Lukáš www.lukashorky.cz

Hrubý Martin, BcA. www.volny.cz/martinhruby

Hunterová Jana www.janahunterova.com

Hazay Attila www.attilahazay.com

Chadim Tomáš www.tomaschadim.com

Kedrová Karolína www.karolina-kedrova.com

Kocián Jaroslav, BcA. www.jaroslavkocian.com

Malůšek Marek, BcA. www.fotomosty.info

Marczuk Andrzej, BcA. www.andrzejmarczuk.com

Matuszna Anna www.annamatuszna.com

Novotný Vladimír www.kiva.cz

Ozogán Peter, BcA. www.ozogan.cz

Pandulová Eva www.jednymo.com

Pikous Šimon www.pikous.com

Pogoda Bartłomiej www.bartpogoda.com

Prášilová Barbora, BcA. www.baraprasilova.com

Rasch Jan, BcA. www.rasch.cz

Rzepka-Dziedzic Joanna www.joannarzepka.art.pl

Siderski Rafał www.rafalsiderski.com

Skaličková Gita, BcA. www.gitka.com.

Sláma Vojtěch, BcA. www.vojtechslama.com

Steinmetz Veronika, BcA. www.steinmetz-photodesign.com

Szczesniak Szymon, BcA. www.szymonszczesniak.com

Szewczyk Krzysztof, BcA. www.krzysztofszewczyk.com

Tuchliński Adam, BcA. www.adamtuchlinski.com

Vašků Václav www.fotomat.cz

Veber Imrich www.imko.estranky.cz

Vermouzek Jan http://jan.vermouzek.eu

Vondrouš Roman www.vondrous.com

Wágner Martin www.martinwagner.cz

Werner Tomáš www.tomaswerner.com

Yokoyama Yoshimi www.yoshimiyokoyama.com

Zawada Filip, Mgr. www.filipitoito.com

Zyguła Dorota www.dorotazygula.pl

Žůrek Radim www.zurkovi.com

Žůrková Barbora www.zurkovi.com

studenti http://foto.tvorba.cz

Studijní materiály, texty, sylaby

Karel Poneš – podklady k výuce 2012–2013

Krotka-historia-fotografii-czeskiej-xx-wieku.doc

Sylaby 2013 – 2014

tiskni, přečteno 62673x

Novinky

PŘÍHLÁŠKY DO NAVAZUHJÍCÍHO MAGISTERSKÉHO STUDIA OBORU TVŮRČÍ FOTOGRAFIE JE MOŽNÉ PODAT DO 31. 7. 2018 A DO DOKTORSKÉHO STUDIA DO 15. 8. 2018. PODÁNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY ZDE /// O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ 2018/2019 ZDE /// VÍCE O DOKTORSKÉM STUDIU ZDE PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY PROBĚHNOU PRVNÍ TÝDEN V ZÁŘÍ 2018
Sylaby 2017/2018
Termíny konzultací na Horní Bečvě: 12.–14. 10. 2018||| 14.–16. 12. 2018||| 8.–10. 3. 2019||| 25.–28. 4. 2019||| 20.–23. 6. 2019|||
itf-25-let-1 Katalog 25 let ITF ke stažení
Opavská škola fotografie – Katalog Dvacátý rok ITF ke stažení .

Více aktualit

Vyhledávání

Zadejte frázi, kterou chcete vyhledat. Zadáte-li více slov, budou nalezeny pouze texty, které obsahují všechna tato slova.

www.photorevue.com

loga ke stažení