Institut tvůrčí fotografie vystavuje na Měsíci fotografie v Bratislavě a na Off_festivalu v Bratislavě

8. 11. 2021 Po 16.19 od Ondřej Durczak | Aktuálně
_DSF4238_a4

Výstavou Opava Girls / Opava Woman se prezentuje Institut tvůrčí fotografie FPF SU v Opavě na letošním 31. ročníku mezinárodního fotografického festivalu Měsíc fotografie v Bratislavě. Expozice je připravena ze současných i nejlepších starších klauzurních, bakalářských a diplomových fotografických souborů studentek a absolventek Institutu tvůrčí fotografie. Řada souborů se věnuje intimním tématům rodiny, ale i celospolečenským tématům. Kromě toho jsou vystaveny vybrané teoretické bakalářské, diplomové a disertační práce, autorské knihy i monografie studentů a pedagogů. Připravena je také ozvučená projekce. Výstava bude v Open Gallery v Bratislavě zahájena v soboru 6. listopadu 2021 v 18 hodin. Jejími kurátory jsou Vladimír Birgus, Ondřej Durczak a Michał Szalast.

foto: Martin Janošek a Ondřej Durczak

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
01

obrazek Expozice studentů ITF Blood Is Thicker Than Water na letošním Off_festivalu v Bratislavě na téma Portrét rodiny. Kurátoři výstavy: Štěpánka Stein a Ondřej Durczak. Autoři: Tomáš Jiráček, Tomasz Kawecki, Jakub Miřijovský, Ewelina Szyszka a Weronika Woźniak. OD Dunaj, Bratislava. Zahájení v pátek 5. 11. 2021 v 18 hodin.

obrazek

obrazek Na Off_festivalu měl samostatnou výstavu také doktorand ITF Roman Franc

0

Novinky

Katalog Tři dekády ITF 1990–2020 ke stažení .
Termín závěrečné konzultace pro studenty proběhne na Horní Bečvě 23.–26. 6. 2022.
Logo ITF, nové

Vyhledávání

Zadejte frázi, kterou chcete vyhledat. Zadáte-li více slov, budou nalezeny pouze texty, které obsahují všechna tato slova.

www.photorevue.com

Webarchivováno
Národní knihovnou
ČR

loga ke stažení