Unigeo festival 2023 na Horní Bečvě

8. 5. 2023 Po 13.27 od Ondřej Durczak | Aktuálně

unigeo2023 Skupinová fotografie pedagogů a studentů ITF na Unigeo festivalu dne 30. dubna 2023, Foto: Roman Franc

V neděli 30. dubna 2023 se na Horní Bečvě konal tradiční Unigeo festival – svobodná studentská přehlídka volné fotografické tvorby studentů ITF.

Hlavními organizátory byli Jindřich Beneš, Martin Janošek a Kateřina Svobodová.

Jindřich Beneš po skončení festivalu napsal: Tak. Začnu poděkováním. Všem, co našli odvahu vystavit své práce. Všem, kteří si přišli jejich práce prohlédnout. Všem donátorům, sponzorům a podporovatelům. Jmenovitě Štěpánce Bieleszové, Vladimíru Birgusovi, Janu Brykczyńskému, Romanu Francovi a Ondrovi Durczakovi. Jen pro ilustraci bych chtěl upozornit na to, že Janek Brykczyński daroval jako cenu svoji knihu Boiko, která už byla posledním volným výtiskem. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří přiložili svoji ruku k dílu. Kateřině Svobodové, Míše Kročákové, Arturovi Ostafinovi, Leškovi Gorkému, Davidu Sládkovi a Martinu Janoškovi. Všem, kteří vytvořili svojí přítomností nádhernou atmosféru v prosluněném nedělním odpoledni. Bylo to druhé Unigeo, na jehož organizaci jsem se s výše jmenovanými měl čest podílet. Vloni to bylo premiérově, letos bylo Unigeo naší organizační derniérou. Doufám, že se budoucí pořadatelé a svolavatelé poučí z loňských a letošních nedostatků a navážou na to, co se nám povedlo. Oba ročníky Unigea nás moc bavily a myslím si, že mohu za celý tým poděkovat, že jsme mohli být jejich součástí. V letošním ročníku bylo zaregistrováno 76 autorů. Hlasovacích lístků jsme zpracovali 141. 37 autorů dostalo alespoň jeden hlas.

Bylo to skvělé nedělní odpoledne. Díky vám všem.

Za všechny, kteří nejsou na společné fotografii, Jindřich Beneš.

OCENĚNÍ AUTOŘI (dle umístění)

Jana Mašterová
Wojciech Klimala
Jakub Hayne
Dita Valachová
Gabriela Povrazníková
Daniela Buryova
Patrycja Skwierczyńska
Paweł Zajączkowski

materova Jana Mašterová , 1. místo

klimala Wojciech Klimala, 2. místo

hayne Jakub Hayne, 3. místo

obrazek Foto Peter Lančarič

obrazek Foto Peter Lančarič

obrazek Foto Peter Lančarič

obrazek Foto Peter Lančarič

obrazek Foto Peter Lančarič

0

Novinky

T E R M Í N Y: *** 5. konzultace proběhne na Horní Bečvě ve dnech 20.-23. 6. 2024

Vyhledávání

Zadejte frázi, kterou chcete vyhledat. Zadáte-li více slov, budou nalezeny pouze texty, které obsahují všechna tato slova.

www.photorevue.com

Webarchivováno
Národní knihovnou
ČR

loga ke stažení